30 درصد تخفیف ویژه ظروف پلاستیکی مخصوص مسافرت!

پشتیبانی فروش

021-32456000

شماره تلفن های ضروری کربلا

شماره تلفن های ضروری عراق

شماره تلفن های ضروری کربلا که هر زائری برای سفر به کربلا باید بداند؛

شما قصد سفر به هر کشوری را داشته باشید می بایست شماره تلفن های ضروری آن کشور را بدانید که در زمان وقوع حادثه به راحتی با شماره های آن کشور تماس بگیرید.

زائرین عزیزی که قصد سفر به شهر کربلا و نجف را دارید حتما باید شماره تلفن های ضروری این شهر را بدانید که در زمان وقوع حادثه با این شماره ها تماس بگیرید.

شماره های ضروری در زمان وقوع حادثه مخصوصا در ایام های مناسبتی مانند اربعین حسینی، عاشورا و تاسوعا، ولادت و … که زائرین زیادی به این شهر سفر می کنند و عراق نسبت به روزهای عادی شلوغ تر میشود مورد نیاز هست.

شرکت علم سبز شماره تلفن های ضروری کربلا را در اختیار شما زائرین عزیز قرار میدهد که شما عزیزان با خیالی آسوده و اطلاعات کافی به این شهر مقدس سفر کنید.

شماره تماس های ضروری کربلا:

شماره تلفن های ضروری عراق

کد کشور : 964+

کد شهری: 40

پلیس: 122104

آتش نشانی:122115

اورژانس: 104

آمبولانس: 122

و اگر خودتان یا فرزندتان در این شهرمقدس گم شدید میتوانید با این شماره تماس بگیرید:

افراد گمشده:07801300561

بسته های ویژه عراق

زائرین گرامی در عراق برای برقراری ارتباط خود می توانید از طریق کد #2913*10* اقدام به خرید و فعالسازی بسته های رومینگ عراقی کنید.

البته باید در نظر داشته باشیم که فعال کردن رومینگ سیم کارت های ایرانی در ایام های خاص مانند تاسوعا و عاشورا ، اربعین دچار اختلال شده و ممکن است برای تماس و ارتباط با دوستان و آشنایان با مشکل مواجه شوید.

معمولا فعال کردن رومینگ سیم کارت های ایرانی هزینه نسبتا بالایی دارد و هزینه رومینگ اپراتورهای ایرانی با یکدیگر متفاوت است. درنتیجه هزینه فعال سازی سرویس رومینگ سیم کارت های ایرانی بیشتر از سیم کارت عراقی بوده.

افراد می توانند با تهیه سیم کارت عراقی از هزینه های بالا خودداری کنند،سیم کارت های عراقی را می توانید در عراق با راهنمایی مدیرکاروان خود تهیه کنید.

سیم کارت های عراقی به دلیل اینکه در ایام های مناسبتی تخفیف ویژه ای دارند و همچنین ارتباط درون شبکه ای با سیمکارت های عراقی بسیار کم هزینه است درنتیجه زائران عزیز می توانند با خرید سیم کارت عراقی هزینه های خود را کاهش دهند.

شاید برایتان سوال باشد که قیمت خرید سیم کارت عراقی چقدر می باشد؟ هزینه خرید سیم کارت عراقی با توجه به قیمت دینار بوده و زائرین برای خرید سیم کارت عراقی حدود 15 تا 20 هزارتومان هزینه کند.

در ادامه به بررسی انواع سیم کارت عراقی می پردازیم:

انواع سیم کارت عراقی

انواع سیم کارت عراقی

 

سیم کارت های کورک تلکام عراق ارزان ترین تعرفه مکالمه را برای زائرین در نظر گرفته. یکی از قابلیت های سیم کارت کورک تلکام بسته های نامحدود این اپراتور می باشد که زائرین عزیز با فعال کردن این بسته ها دیگر دغدغه اینترنت را ندارند.

سیم کارت زین، این نوع سیم کارت اکثرا توسط مدیرکاروان ها استفاده می شود و باعث کاهش هزینه مکالمات و اینترنت افراد می شود.این نوع سیم کارت بهترین آنتن دهی را دارد و هزینه کمتری نسبت به سیم کارت کورک تلکام را دارد.

سیم کارت آسیاسل، از گران ترین تعرفه مکالمه را برای ایرانیان در نظر گرفته و آنتن دهی این سیم کارت بسیار مناسب است و همچنین هزینه پیام های سیم کارت آسیاسل تفاوتی با دیگر سیم کارت های عراقی دیگر ندارد و افراد باید نرخ مشخصی برای هر پیامک پرداخت کنند.

زائرینی که قصد خرید سیم کارت عراقی را دارید در ادامه با نحوه فعال سازی سیم کارت عراقی می پردازیم

راهنمای فعال سازی سیم کارت عراقی

معمولا سیم کارت های عراقی شارژ محدودی را ارائه می دهد و  افراد دیگر نیازی به خرید شارژ ندارند.

باید از طریق کد شارژ باقی مانده سیم کارت عراقی نسبت به بررسی شارژ باقی مانده سیم کارت عراقی خود اقدام کنند تا در صورت نیاز برای خرید شارژ و فعال سازی سیم کارت خود اقداماتی انجام دهند. سیم کارت های عراق تا 15 روز فعال بوده و اگر در این مدت از سیم کارت استفاده نکنید بعد از 15 روز غیرفعال میشود.

درنتیجه فعالسازی سیم کارت عراقی از طریق خرید شارژ بوده.

کدهای دستوری سیم کارت عراقی

کدهای دستوری سیم کارت عراقی

 

بعد از راهنمای فعال سازی سیم کارت های عراقی باید به کدهای دستوری سیم کارت عراقی آشنا شوید تا امکان خرید شارژ و فعال سازی بسته های اینترنتی را داشته باشید. کدهای دستوری سیم کارت های عراقی متفاوت بوده در ادامه می توانید انواع کددستوری سیمکارت عراقی را بررسی کنید:

سیم کارت زین: طریقه شارژ کردن سیم کارت زین بدین شکل هست: ٰ*101*کدشارژ#

برای بررسی شارژ باقی مانده #100* را شماره گیری کنید.

برای فعال کردن بسته اینترنت #321* را شماره گیری نمایید.

سیم کارت آسیاسل: نحوه شارژ کردن این سیمکارت تنها با شماره گیری کددستوری

*133*کدشارژ# انجام میشود.

بررسی شارژ باقی مانده سیمکارت آسیاسل: #133*

فعال کردن بسته اینترنت: #299*

سیم کارت کورک تلکام: نحوه شارژ کردن این نوع سیم کارت با شماره گیری #221* انجام می شود.

بررسی شارژ باقی مانده : #211* و همچنین فعال سازی بسته های اینترنت سیم کارت کورک تلکام با شماره گیری #250* انجام می شود.

درنتیجه افراد می توانند با استفاده از این کدهای دستوری سیم کارت خود را شارژ کنند و یا شارژ باقی مانده آن را بررسی کنند و همچنین می توانند برای سیم کارت عراقی بسته اینترنتی فعال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پلاستیک بسته بندی زیپ کیپ دار
58,000 تومان
تومان
50,000.00
50000

تومان

پک شش تایی قاشق و کارد و چنگال
40,000 تومان
تومان
35,000.00
35000

تومان

بشقاب پذیرایی کاغذی 6 تایی
27,000 تومان
تومان
25,500.00
25500

تومان

بشقاب یکبار مصرف مات و شیشه ای
10,000 تومان
تومان
8,700.00
8700

تومان